3-kuune kutsikas Saara rööviti eile, 01.08.2015 kella 11-12 ajal Villa Benita juurest. Kutsikas tõsteti autosse mehe ja naise poolt, videole pole veel ligipääsu võimaldatud. Villa Benita asub Keila vallas, Valkse külas.

Saara on rõõmsameelne ja sõbralik koer. Perekonna väiksemad ja suuremad liikmed jumaldavad teda. Perekond on ääretult õnnetu ning loodab siiralt, et koer leitakse...
Eile sai kasutusloa Varjupaikade MTÜ Läänemaa kodutute loomade varjupaik, mis on kuues varjupaik ühingu üle-eestilises võrgustikus. Kasutusloa saamine võimaldab ühtlasi Varjupaikade MTÜ-l osaleda Haapsalu linna poolt korraldatavas riigihankes kodutute loomade varjupaiga teenuse osutamiseks.

Varjupaikade MTÜ üldjuhi Triinu Priksi sõnul võimaldab Riigikogu poolt eraldatud 10 000...
Põhja prefektuuri politseinikud pidasid teisipäeval kinni 18aastase Rando, keda oli alust kahtlustada loomade julmas kohtlemises, kirjutab Õhtuleht.

Politseile laekus teave võimaliku kuriteo kohta eelmisel nädalal ja pärast seda asuti aktiivselt tõendeid koguma, võeti ütlusi juhtunuga seotud inimestelt ning viidi läbi teisi uurimistoiminguid.

Eile kuulati Rando kahtlustatavana üle...
Jaanuaris esilinastus Viasati dokumentaalkanalil Viasat Nature uus sari „Imelised koerad“, mis tõi televaatajateni erinevad koeratõud ning nende DNA-sse peidetud peegeldused inimeste ajaloost.

Uuriti puudli kuulsa soengu üllatavat päritolu või näiteks kas lotendavad kõrvad summutavad kuulmist, kas lühike nina tähendab nõrgemat haistmist jne.

Dokumentaalsarja saatejuhid võtsid...