Eesti Loomakaitse Selts (ELS) kutsub detsembrikuu jooksul inimesi hääletama lõppeva aasta kolme kõige loomasõbralikuma ja –vaenulikuma teo vahel.

Kui eelnevatel aastatel on ELS esitanud hääletamiseks omalt poolt valiku loomasõbralikest ja –vaenulikest tegudest, siis sel aastal kaasati inimesi konkursil osalema päris algusest peale.

Kahe viimase kuu jooksul saatsid inimesed...
Kolmapäeval, 26. novembril algab Varjupaikade MTÜ eestvedamisel portaalis Osta.ee heategev kunstioksjon „Kogukond varjupaiga heaks", mille eemärk on tõmmata tähelepanu loomade varjupaikade tegevusele ning koguda vahendeid, et tasuda kodu kaotanud loomade ravikulude eest ning anda neile uus võimalus.

Oksjonile on kinkinud oma tööd Marju Bormeister, Kadi Kurema, Toomas Kuusing...
"Koeral on kaelas roheline kaelarihm ja pikk lehmakett selle küljes," teatab Kuusalu vallavalitsus oma Facebooki lehel.

Huskyliku välimusega koera leidsid politsenikud täna Tallinn-Narva maantee piirde külge seotuna Tallinna prügila ristmiku lähedalt.

Koer on küll kiibistatud, kuid kahjuks pole registrisse kantud mingeid andmeid tema omaniku kohta.

Hetkel asub koer Aruküla alevikus...
Kristiine Spordihallis toimunud BIGBANK Match Show'l kuulutati välja konkursside Minu koera lemmiktort ja Inimese Parim Sõber 2014 võitjad. Parimaks koeratordiks valiti võistlustöö nimega "Iga koera unistus" ja  Inimese Parim sõber 2014 tiitli võitis Saksa lambakoer Ratsumestarin Quasy, kes kaitses oma perekonda sissemurdjate eest.Pildid...