16. detsembril kell 16.00 avab pidulikult uksed Varjupaikade MTÜ heategevuspood Käpa All Pärnu kesklinnas, Kuninga tänav 26. Heategevuspoe eesmärk on tõmmata tähelepanu varjupaikade tegevusele ning koguda vahendeid, et tasuda kodu kaotanud loomade ravikulude eest ning anda neile uus võimalus.

Annetusi poe taaskasutusmüügi jaoks on teinud ja teevad eraisikud nii Eestist kui Soomest...
Eesti Loomakaitse Selts (ELS) kutsub detsembrikuu jooksul inimesi hääletama lõppeva aasta kolme kõige loomasõbralikuma ja –vaenulikuma teo vahel.

Kui eelnevatel aastatel on ELS esitanud hääletamiseks omalt poolt valiku loomasõbralikest ja –vaenulikest tegudest, siis sel aastal kaasati inimesi konkursil osalema päris algusest peale.

Kahe viimase kuu jooksul saatsid inimesed...
Kolmapäeval, 26. novembril algab Varjupaikade MTÜ eestvedamisel portaalis Osta.ee heategev kunstioksjon „Kogukond varjupaiga heaks", mille eemärk on tõmmata tähelepanu loomade varjupaikade tegevusele ning koguda vahendeid, et tasuda kodu kaotanud loomade ravikulude eest ning anda neile uus võimalus.

Oksjonile on kinkinud oma tööd Marju Bormeister, Kadi Kurema, Toomas Kuusing...
"Koeral on kaelas roheline kaelarihm ja pikk lehmakett selle küljes," teatab Kuusalu vallavalitsus oma Facebooki lehel.

Huskyliku välimusega koera leidsid politsenikud täna Tallinn-Narva maantee piirde külge seotuna Tallinna prügila ristmiku lähedalt.

Koer on küll kiibistatud, kuid kahjuks pole registrisse kantud mingeid andmeid tema omaniku kohta.

Hetkel asub koer Aruküla alevikus...