Active Image

Taksist jäävad tigeduselt veidi maha ainult chihuahuad ja Jack Russelli terjerid, kirjutab Eesti Päevaleht.
Pennsylvania ülikooli uuringus küsitleti 6 000 koeraomanikku ja nii selgus, et erinevalt üldlevinud arvamusest polegi rotveilerid või dobermannid kõige kurjemad koerad, kirjutavad Briti ja USA lehed.


Tegelikult ei mahtunud rotveilerid üldse 33 kõige kurjema koeratõu nimekirja, mille eesotsas troonivad taksid. Nimelt on iga viies taks rünnanud inimest või teisi koeri ja iga kaheteistkümnes taks on löönud hambad oma peremehesse.

Tigedate koerade edetabelis järgnevad taksile teised väiksed koeratõud. Teise koha said chihuahuad – „Vaata ette, Paris Hilton,“ kommenteerib news.au.

Kolmandale kohale tulid naksakad Jack Russelli terjerid.

Tigeduselt neljandaks platseerusid esimesed suurt kasvu koerad – akitad. Viiendaks jäid Austraalia karjakoerad. Agressiivse mainega pitbullterjerid tulid alles kuuendaks. Seitsmendaks jäid spanjelid. Esikümne lõpetavad borderkollid ning Saksa lambakoerad.

Allikas: Eesti Päevaleht online

Tagasi

Kommentaarid 

 
0 #3 logimata 2009-02-13 03:05
Iga koer vist lööks hambad kätte oma peremehele, kui ta on vaid tunnetanud, et on peres karjajuht.
 
 
0 #2 v2ike6de 2009-01-07 22:33
no ei tea. ei usu. mul on kodus 2 taksi. üks on natuke pirtsakam kui teine, aga ma ei leia, et nad tigedad oleks.
 
 
0 #1 Tin-pu 2008-12-31 23:32
Samal ajal tuleb tõdeda, et taks ei löö kunagi hambaid sisse lihtsalt kurjusest ning ALATI hoiatab ette - ära puutu mind, muidu.....kui siis inimene nii loll on, et väikese koera hoiatust ignoreerib ja veritseva käega osutub, on ise süüdi !
 

Kommenteerida saavad ainult registreerinud kasutajad.