Uus rubriik - küsi nõu loomaarstilt
Meil on hea meel teatada, et Koer.ee kasutajad saavad nüüd esitada küsimusi loomaarstile, nimelt avasime uue rubriigi - Küsi nõu loomaarstilt!

Loomaarst Kadri Kääramees on lahkelt nõus vastama teie küsimustele, vastused ilmuvad koer.ee portaalis.

Kadri Kääramees töötab Tartus, Janne Orro Loomakliinikus .

Janne Orro Loomakliinikus osutatakse kõiki teenuseid, mida vajavad terved lemmikloomad: vaktsineerimine, mikrokiibiga märgistamine, toitumisalane nõuanne, “pereplaneerimine”, eaka lemmiklooma tervisliku seisundi jälgimine jpm.

Kääramees lõpetas Maaülikooli loomaarstiteaduskonna 1999.a ja on enne Janne Orro Loomakliinikusse loomaarstiks sattumist töötanud pea seitse aastat EMÜ loomakliinikus ja pärast seda mõnda aega vahelduseks veterinaarravimite ja varustuse hulgimüügifirmas Dimelas.

Tema erihuviks on suuõõne ja hammaste probleemid, ta on juba mõnda aega olnud nõutud hambaarst. Ta kuulub Eesti Väikeloomaarstide Seltsi juhatusse ja on Tartu SLK URAN liige.

Tagasi

Kommentaarid 

 
-1 #1 Lenno 2014-01-21 15:54
Tere,
Mul on selline mure,et kass ei söö-ega joo viimased paar päeva, pidevalt aind magab. Päevas paarkorda oksendab kollakat-pruuni vedelikku. Kass on jäänud väga kõhtnaks ja pidevalt uimane.
Mida peaksin tegema?
Täna jõi küll iseseisvalt kuid mitte palju. Aitasin teda toitumisel kaasa,andes märga toitu,suhtelise lt sunniviisilisel t,Kokku sai umbes poolteist teelusikat.
Paluksin Teiepoolset arvamust ja ehk oskate öelda mis asi see on ja kuidas saaks kassi uuesti vormi.

Ette tänades,

Lugupidamisega
Lenno
 

Kommenteerida saavad ainult registreerinud kasutajad.