Väidetav koerahülgaja saab koera varjupaigast tagasi?
Maikuu lõpul leiti Virumaalt metsa veerelt  kinniseotuna praegu Virumaa Varjupaigas viibiv koer. Juhuslik mööduja avasta lühikese rihma otsas oksa külge seotud janus ja nälginud koera ja kutsus kohale varjupaiga töötajad.

Palav ilm ja julm kohtlemine oli muutnud koera agressiivseks, varjupaiga töötajad nägid palju vaeva, et šokis koer varjupaika toimetada. Hetkel on koer varjupaigas kosunud, sotsialiseerunud ja tunneb end hästi. Kuid täna seisab varjupaik silmitsi olukorraga, kus koer tuleb väidetavale loomahülgajale tagasi anda.
Nüüd, kus koer on igati valmis endale uue ja toreda pere leidma, on välja ilmunud koera algne omanik, kelle sõnul andis ta koera Remniku lähedal elavale tuttavale ning tolle väitel pääses koer samal päeval jooksu. Ta väidab, et pole koera kunagi hüljanudki.Vastuoluline jutt jätab selgusetuks, kes ikkagi koera puu külge surema jättis.

Ühe tunnistaja väitel olevat looma omanik koera pika aja vältel jalaga näkku peksnud kuna perenaise jõud ei käinud koerast lihtsalt üle.

Loomakaitse Seltsi avalduse põhjal kriminaaluurimise algatanud politsei keeldub igasugustest kommentaaridest ega ütle sedagi, kelle vastu kriminaalasi algatatud on.

Vaata TV3 videot.

Samal teemal:
Remnikul hüljatud koer toibub Virumaa varjupaigas
Puu külge seotud koer ootas Peipsi ääres surma (video) 
Tagasi

Kommenteerida saavad ainult registreerinud kasutajad.