Koerad

Eesti Koeraomanike Selts koos BIGiga kuulutas välja konkursi „Aasta kõige koerasõbralikum tegu", mille tulemused selguvad 18. oktoobril Tallinnas toimuval aasta suurimal heategevuslikul korternäitusel BIG Match Show 2008.

„Aasta kõige koerasõbralikum tegu" on tiitel, mis omistatakse isikule või isikutele, kes on oma tegevusega andnud viimasel aastal märkimisväärese panuse Eesti koerapidamiskultuuri ja heade koerapidamistavade edendamisse ning koduta loomade probleemi teadvustamisse ja leevendamisse.

„Aasta kõige koerasõbralikuma teo" tiitlile võivad kandideerida kõik Eestis elavad või tegutsevad isikud. Konkursil võib kandideerida nii füüsiline kui juriidiline isik või isikute rühm. Tiitel omistatakse isikule, kes valitakse internetihääletuse teel välja konkursile esitatud kandidaatide seast.

„Aasta kõige koerasõbralikuma teo" konkursile saab kandidaate esitada kuni 5. oktoobrini. Lõpphääletusele pääsenud kandidaatide vahel toimub ajavahemikus 6 oktoobrist 15. oktoobrini 2008 interneti teel rahvahääletus aadressil matchshow.big.ee. Lisainfot konkursi täpsemate tingimuste kohta leiab internetilehelt matchshow.big.ee .

18. oktoobril algusega kell 11 Tallinnas Kristiine Spordihallis toimuvast BIG Match Showst on oodatud osa võtma nii puhtatõulised kui segaverelised koerad. þürii, kuhu kuuluvad loomaarst Kadri Kääramees, koertekoolitaja Tiia Ariko ja koertekasvataja Haita-Maarit Zahharov, hindab koerte juures nii väljanägemist kui käitumist, valides näituse üldvõitja.

Koertenäitusel osalemiseks saab end eelregistreerida veebilehel matchshow.big.ee . Eelregistreerunud koertele maksab osavõtt 75 krooni, kohapeal registreerujatele 150 krooni. Külastajate sissepääs maksab kohapeal 50 krooni, lastele ja pensionäridele on näituse külastamine tasuta.

Kõik BIG Match Show tulud lähevad tänavu Rakvere ja Kohtla-Järve koduta loomade varjupaiga toetuseks. Rakveres on hädasti vaja ehitada uusi aedikuid ja parandada kuutide katuseid, Kohtla-Järve vajab aga vahendeid koerte hügieeni eest hoolitsemiseks.Tagasi

Kommenteerida saavad ainult registreerinud kasutajad.