Buldogid

Vargad tagastasid üheksa koera, kaasaarvatud seitse buldogi kutsikat, kelle nad Suurbritannias Cardiffis asuvast kennelist varastasid.

Koerte omanik Trevor Dean teavitas politseid vargusest peale seda kui vargad olid tema kennelisse   sisse murdnud. Peale laialdast meediakajastust tagastati talle koerad elusate ja tervetena.

Paar päeva peale vargust sai koerakasvataja Trevor Dean anonüümse kõne, kus talle öeldi, et ta külastaks kohalikku parki nimega Traveller's Rest. Parki jõudes leidiski koerte omanik oma emase Inglise buldogi Rocketi, Prantsuse buldogi Whoopie ja ka oma seitse bulldogi kutsikat.

Buldogi kutsikadVarastatud koerte väärtus on omaniku sõnul umbes 20 000 naela.

"Ma sain telefonikõne reedel lõunapaiku ning keegi anonüümne isik soovis, et ma kohtuksin temaga pargis, kus ta mulle mu koerad tagasi annaks. Niisiis sõitsin ma kohe sinna ja seal mu koerad olidki. Viisin nad kohe ka veterinaari juurde, kes kontrollis nad üle ja ütles, et nendega on kõik korras," ütles Mr Dean ning jätkas: "Ma usun, et vargad said aru, et neil ei õnnestu kutsikaid müüa kuna kõik kasvatajad ja teised selle piirkonna elanikud teadsid mu koerte varguse kohta. Mul on väga vedanud, et nii läks ja ma oma koerad tagasi sain."

Mr Dean ütles ka, et tema poeg Joseph elas juhtunud väga raskelt üle: "Mu viieaastane poeg ärkas täna öösel karjetega kuna tal olid õudusunenäod meie koerte vargusest. Kuid kui ta tuli lasteaiast ja ma ütlesin talle, et koerad on tagasi, oli ta üliõnnelik."


Tagasi

Kommenteerida saavad ainult registreerinud kasutajad.