Varjupaik asus päästma näljutatud koera

Täna hommikul helistas Koeru vallavalitsuse keskkonnaspetsialist Virumaa Varjupaika, ning andis teada et koolibussiga sõitnud lapsed nägid aknast väga šokeerivat vaatepilti: ühes majahoovis oli luustunud, nälginud ja nõrk koer.

Valla keskkonnaspetsialist võttis varjupaigaga ühendust lootuses abi saada, kuid kuna vallal ei ole raha selliste koertega seotud kulu kompenseerimiseks (isegi mitte bensiiniarvete kompenseerimiseks) ei saa nad selliste juhtumite puhul midagi ette võtta.

Varjupaik ei suutnud siiski koera sellisesse olukorda kauemaks piinlema jätta ja sõideti kohale. Nälginud koer toodi  riskil varjupaika.

Olukord oligi tõesti nii hull, nagu varjupaiga töötajale kirjeldati. Koer on kõige enam paariaastane, võibolla noorem. Omanik on täiesti süüdimatu valla kulul elav peaaegu asotsiaal, seega ei ole võimalik temalt toetust saada ega kulusid sisse nõuda.

Koer vajab ravitoitu, vitamiinipastat ning talle teostatakse vajalikud analüüsid.

Varjupaik asus päästma näljutatud koera

Kui soovid seda õnnetut koera aidata, tee omale sobivas suuruses annetus Varjupaikade MTÜ kontole 10220068203017 märksõnaga Gena!

Ainult juhul, kui varjupaik saab sellele koerale kuluva summa tasa, julgevad nad teinekordki aidata neid, kes on tõeliselt hädas, kuid kellel pole abi kusagilt loota.

Tagasi

Kommentaarid 

 
0 #1 miki 2009-04-15 11:36
Kui vaid saaks, pistaks trellide taha inimesed, kes süütu loomaga niimoodi käituvad. Sellised ei ole väärt ka, et maksumaksja raha nende elatamise peale raisata (valla kulul elab), see ei ole inimene kes nii teeb vaid kõnts. Äkki peaks ta ise ketis ja nälgas olema, et teada, mis tunne see on, see oleks vist parim karistus sellistele inimestele, kohtusüsteem ilmselgelt ei saa nende karistamisega hakkama. Lihtsalt vihale ajab. Ja üleüldse kes sellistele koeri annab?? Ma ei kujuta ette, et enda kutsu söömata jätaksin ja ketis hoiaksin, ta on mu pereliige ja õe-vennaga ei teeks ju keegi nii, miks siis koerakesega? Loom on süütu ja ta ei saa ju ise midagi teha...lihtsalt sõnatuks võtab...aga annetuse teen Genale isegi, loodetavasti jõuab see ilusti temani ja ta tunneb sellest vähekegi rõõmu ja armastust ja hoolitsust...
 

Kommenteerida saavad ainult registreerinud kasutajad.