Venelanna tagastas $387 000 dollarit, mille tema koer leidis
Venemaa väikelinna elanik šokeeris kohalikke, tagastades 300 000 eurot sisaldava koti, mille tema koer leidis, algsele omanikule.

Svetlana Batšurina on kolme lapse ema, kellel on raskusi oma pere ülalpidamisega, teenides raha tehes suveniire ja neid Yaroslavli regiooni turistidele müües. Ta on pere põhiline ülalpidaja, kuna tema mees teenib vaid juhuslike tööotstega.
"Mõned ütlevad, et ma olen lihtsalt hull ja et oleksin terve elu rikkuses saanud elada. Samas teised, kes mõtlevad nagu mina, arvavad, et seda sorti raha ei saa tuua õnne. Ma ei vaja midagi, mis ei kuulu mulle. Ma teenin endale ise elatist ja mu südametunnistus on sel juhul puhas," ütles ta Yaroslavli uudistele intervjuus.

 

Telekanal ütles, et Svetlana teenistus talvel on väga väike, kuna talvel pole turistide arv Yaroslavli vanalinnas eriti suur.
Samas, kui tema koer Druþok nuuskis välja koti täis eurosid ühel talvisel päeval, ei mõelnud ta kaht kordagi kui tagastas raha selle jõukale omanikule. Kadunud kotis oli ka ID kaart, mis aitas tal meest leida.

Õnnelik raha omanik pakkus Svetlanale suurt tasu, kuid tema suureks üllatuseks keeldus naine sellest.
Svetlana ei öelnud pereliikmetele selle leiu kohta midagi enne kui oli raha tagastanud. Ta seletas, et polnud kindel kas nad oleksid tema altruismi mõistnud. Paljud pere sõbrad seda ei teinud.

Tagasi

Kommenteerida saavad ainult registreerinud kasutajad.