Viis ettevõtliku noort Jõhvi Gümnaasiumist osalevad Eesti Energia algatatud noorteprogrammis EntrumViis ettevõtlikku noort Jõhvi Gümnaasiumist osalevad Eesti Energia algatatud noorteprogrammis Entrum. Projekti idee on toetada Kohtla-Järve kodutute loomade varjupaika, räägib Loomade Heaks! projektijuht Maarja-Liisa Toost. "Sponsorite ja heade inimeste abiga loodame tasuda loomade ravikulud, vaktsineerimise ja kastreerimise, luua kassidele ja koertele paremad elutingimused (uued pesad jne.) ning tagada toit nende söögikausis.

Ühtlasi soovime teavitada rohkem inimesi selle varjupaiga olemasolust. Selle jaoks oleme juba nii mõndagi ära teinud. Detsembris toimunud Jõhvi Gümnaasiumi jõuluballi piletite tulust läks osa varjupaigale kassi puuride ning toidu ostmiseks. Lisaks oleme leidnud mõned sponsorid, kelle abiga saame teha varjupaigale reklaami.

Hiljuti käisime meeskonna ja nelja tubli vabatahtlikuga varjupaigas abis lund koristamas, et kevadine sulavesi kutsude elamisse ei tungiks.

Tänu Tallinna Lastehaigla toetusfondile on meil nüüd kaks kogumiskasti, kuhu Jõhvi Selveri ning Toila SPA külastajad saavad väikeseid annetusi jätta.

Meie meeskonnast ja tegemistest saate lugeda www.loomadeheaks.blogspot.com ning meil on ka varjupaigale suunatud Facebook'i lehekülg

Projekti alustades panime põhieesmärgiks teha varjupaigale reklaami (plakatid, bännerid, flaierid jne.), et inimesed üldse teaksid, et selline koht meil Ida-Virumaal olemas on, leida rahastajaid, kes aitaksid sealseid elutingimusi parandada ning kõige suurem töö - teha uus kodulehekülg, mis on kättesaadav vähemalt kahes keeles.

Nüüdseks on meil mõtteid veel juurde tulnud, soovime teha promoüritusi jms. mis oleksid varjupaigale kasulikud. Tahame, et varjupaiga maine muutuks kordades positiivsemaks kui ta siiani on."


Tagasi

Kommentaarid 

 
0 #2 Loomade Heaks! 2011-05-13 01:41
Projekti konkurss, mille käigus projekt on loodud hakkab lõppema ja võitjad on välja selgitamisel. Aidake ka Teie kaasa meil rahvalemmikuks saamisel. Andke hääl lehel www.entrum.ee/hindamine projektile "Loomade Heaks!" Häält saab anda vaid korra. Teie abile lootma jäädes,

Loomade Heaks!
 
 
0 #1 kim1 2011-04-29 01:27
Tere. Need on tõesti väga toredad ja hakkajad noored,sellisei d võiks rohkem olla. Loodan väga,et Haapsalu kanti tulevad ka selliseda noored.See koer kes on pildil, asub hetkel Koerakodu OÜ-s.Meil on väga palju koeri,kellele otsime uusi ja korralike peresid. Ketikoeraks ei anna kedagi.Koerte vanused on 3-kuud- 5a. Emased on steriliseeritud ja isased on kastreeritud(tä iskasvanud koerad)Need koerad pärinevad kõik Kohtla - Järvelt varjupaigast.Koerad ootavad Teid külla.:-):D;-)
 

Kommenteerida saavad ainult registreerinud kasutajad.