Reks
Viljandi vanalinnas elav Arnold Kuslapil on eriline viha oma naabrinaise Rina Niitavi vastu, oma viha on ta suunanud naabri koerte vastu, vahendab Reporter.

Arnold Kuslapi terrorit sai tunda juba pere eelmine koer Muta, nüüd piinab ta varjupaigast toodud ühe aastast koera Reksu.

Arnold tulistab koera õhupüssist otse oma aknast, isegi siis kui läheduses mängivad lapsed.

Rina Niitav, Reksi perenaine on oma silmaga pealt näinud, kuidas Arnold koera aknast tulistab, kui ta oli oma lapselast lasteaeda viimas. Väike laps nägi õudusega looma tulistamise ja piinlemist pealt. Rina Niitav käis vigastust fikseerimas veterinaararsti juures, kes kinnitas et tegemist on kas torke- või kuulihaavaga.

Küsimus ei ole ainult koeras, Arnold Kuslapit häirivad ka paljud muud asjad, näiteks kasvuhoone, vaiba kloppimine enne kella üheksat jne. Naabrite omavahelised suhted on juba pikemat aega kehvad olnud.

Politsei ei saa meest vastutusele võtta, sest pole vettpidavaid asitõendeid, muuhulgas puuduvad tunnistajad. Politsei on Arnoldi üle kuulanud, kuid mees oma süüd ei tunnista.

Reporteri saatejuht soovis Arnold Kuslapilt kommentaari saada, kuid mees oli joobes ning ajas Reporteri meeskonna ukse tagant minema.

{mosframe http://video.reporter.ee/iframe2.php?pid=video122106954577&id=36662,100%,400}

Tagasi

Kommenteerida saavad ainult registreerinud kasutajad.