Koer JimmyVõru vallast, Nursi piirkonnast 09.06 leiti vanem isane hundikoer, kellele Võru varjupaik pani nimeks Jimmy.

Sellel koeral oli tohutult õnne, sest ta pääses äärmiselt piinarikkast surmast. Jimmy lamas leidmise hetkel jõuetult ning liikumatult metsas, tema kasukas aga kubises puukidest ja nälkjatest ning haavad naha sees näitasid, et koera oli juba hakatud elusalt sööma.
Arvestades Jimmy tervislikku seisundit, võib oletada, et ta oli metsas veetnud päevi ilma söögi ning joogita. Tänu tähelepanelikule hoolivale möödujale, kes pikutavat hundut märkas ning päästekeskusele koerast teada andis, sai Võru varjupaik sõbraliku käpalise oma hoole alla võtta.

Kuigi koerake on vana, selgus paari päevaga, et tema elutahe ei ole ränkade kannatuste järel kahanenud ning koer tegi kõik võimaliku, et võita varjupaiga töötajate südamed. Jimmy silmad säravad, kui teda paitatakse ning tema huvi teiste koerte ja ümbritseva vastu on kui noorukesel koeral. Kuigi ise alles nõrk, vaatab ta kikkis kõrvadega järele varjupaiga koerapreilidele ning suhtleb nendega oma keeles.

KoerVõru Varjupaik on otsustanud võimaldada Jimmyle pärast kohutavaid katsumusi väärika vanaduspõlve, kui vaid suudame leida piisavalt toetajaid.

Jimmy vajab kosumiseks Hills´ ravitoitu PD Canin J/D ning liigeserohtu Cosequin. Kuna ei ole teada, kas Jimmy kaotas ise kodutee või viidi ta metsa surema, palume teada anda, kui kellelgi on infot tema päritolu kohta: See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. või 53404223.

Kui Sinagi tunned, et Jimmy on väärt hoolitsust ning õigust elule vanaduspõlves, tee annetus Varjupaikade MTÜ kontole 10220068203017 selgitusega Jimmy või paku Jimmyle (hoiu)kodu!
Tagasi

Kommenteerida saavad ainult registreerinud kasutajad.