Petify aitab loomaomanikel puhata
Autor PetifyEesti, 09 August 10:35

 

Vastloodud kodumaine portaal Petify aitab lemmikule leida hoidja, jalutaja või niisama toreda sõbra.

1. juunil avatud portaali idee tekkis tegevjuht Hans-Kristjan Aasma sõnul otsesest vajadusest. «Suheldes oma loomaomanikest sõprade ja tuttavatega selgus, et reisile minnes on raske lemmikule hoidjat leida. Arutelu käigus tuli välja, et turul valitseb auk ja nõudlus portaali järele on täiesti olemas.»

Esimese pooleteise kuuga on Aasma sõnul keskkonnaga liitunud ligi 20 lemmiklooma hoidjat. Inimesi, kes on nõus lemmikuid hoidma kas enda või peremehe juures, võib leida igast suuremast Eesti linnast. Leheküljega on liitunud ka üks Soomes elav eestlane. Olgugi et naabrite juurde laienemise plaan on portaali algusest olemas olnud, Aasma sõnul hetkel põhjanaabrite turule ei siseneta. «Keskendume praegu kodumaa turule,» ütleb Hans-Kristjan.

Petify kasutamine on lihtne, liikmelisus ja registreerimine on tasuta. Valida saab, kas hakata ise hoidjaks või otsida lemmikule sobiv inimene. Peale loomahoiu pakutakse Petifys ka lemmiku jalutamise teenust.

Portaali kasutades ei pea muretsema, et neljakäpaline läheb võhivõõra inimese juurde, kellele ei pruugi loomad üldse meeldidagi. Hoidjad on kirjutanud enda ja oma koduloomade kohta, varasematest kogemustest loomadega ja lisanud soovitud hinna hoiukodu või jalutamise eest.

Kodulehega saab tutvuda petify.ee.

 

Vastused
Siia postitamiseks pead olema klubi liige.