Sõber koeras taltsutatakse ulakaid koeri
Laupäeval 8. novembril hakkab Kanal 2 näitama taas kodumaist saatesarja "Sõber koer", vahendab Õhtuleht. Uuel hooajal keskendutakse lemmikloomasarjas ulakatele koertele ja sellele, kuidas nendega toime tulla. Samuti algab konkurss "Eesti KOER 2009".

Koertekoolitaja ja -hingede insener Anu Oks aitab inimesi, kelle üleannetud penid hauguvad nii ööl kui päeval, lasevad vahel niisama kodust jalga, "dekoreerivad" mööblit või teevad muid pättusi. Koos saatejuhi Kirke Ertiga jagavad nad praktilisi näpunäiteid, teatas Kanal 2.

Samuti algab videokonkurss "Eesti KOER 2009". Selleks ootab saatemeeskond koduvideoid, millest etemad pääsevad Kanal 2 eetrisse ning nädala parim saab premeeritud. Hooaja parimat koduvideo neljajalgset kangelast tunnustatakse vägevate auhindadega ning tiitliga "Eesti KOER 2009". Koduvideoid saab üles laadida reporter.ee kodulehele.

Jätkub ka eelmisel hooajal palju positiivset vastukaja saanud Loomade Hoiupaiga elanike tutvustamine, mille eesmärgiks on leida õnnetutele tänavakoertele head peremehed ja toredad kodud.

Koerte maailm on kirev nagu vikerkaar. Uuel hooajal tutvustab saade eriskummalisi seiku ja fakte koertest, millest nii mõnigi tundub esmapilgul uskumatuna.

"Sõber koer" on eetris laupäeviti kell 20.35 Kanal 2s.

Vaata Reporteri videot


Tagasi

Kommenteerida saavad ainult registreerinud kasutajad.