Klientide tagasiside

Koer.ee pood - klientide tagasisideAnnika: Jäin kaubaga väga rahule. Ostukogemus oli väga meeldiv. Kõik oli kiire ja lihtne ja mis peamine, kauba hind oli väga atraktiivne. Väga positiivne, et alates teatud summast on kullerteenus koju tasuta! Kindlasti soovitan koer.ee poodi oma sõbrale, see on kindel aja ja raha sääst.

Ene: Jäin väga rahule, aitäh :) Tootevalik on teil lai, tore, et teete ka allahindlusi ja väga lihtne on leida otsitavat toodet. Kindlasti soovitan, väga usaldusväärne ja mugav! Jõudu ja edu edaspidiseks!  Ostukogemus oli positiivne, mugav, kohaletoomine kiire. Kindlasti tellin ka edaspidi teie kaudu.

Joel: Leidsin teie poe internetist teatud kindlat koeratoitu otsides. Teie poolt pakutava teenusega jäin rahule, kaup jõudis kiiresti minuni, ostukogemus oli positiivne. Mind kaubavalik rahuldab, igatahes koeratoitude kohapealt, mida vajasin. Kuna mul on ka kass, siis oleks tore kõik ühest kohast osta :) Ma arvan,et kõik teie poolt pakutavad kaubad on asjakohased ja vajalikud koeraomanikule. Julgen kindlasti soovitada teie poodi ka oma sõpradele.

Toomas: Esimese ostuga Teie E-poest olen väga rahul! Poe koduleht on väga mugav ja informatiivne, ostmine lihtne ja turvaline. Algus on väga hea ja kaubavalik hästi läbimõeldud. Esindatud ainult kvaliteetkaubad - igati positiivne! Päikest südamesse ja edu ettevõtmises!

Sirle: E-poe leidsin internetis surfates, kui otsisin kõige soodsama hinnaga koeratoitu. Tol hetkel olid teil  suurepärased sooduspakkumised ca. 40€ kanti (14kg). Jäin teenusega väga rahule ja olin meeldivalt üllatunud, kui selgus et tellitud kauba (tellisin siis koeratoitu) saab kätte juba järgmine päev. Kaubavalikuga olen üldiselt rahul. Võiks olla ka riideid (suurematele tõugudele). Olen soovitanud koer.ee e-poodi ka oma sõpradele!

Marika: Olen ise ka alles "noor" ja roheline tellimise suhtes, aga ikka otsid soodukat siit ja sealt. Kuna ma olen laisk poodides ringi tuulamises siis tundus see köige parem lahendus. Mulle meeldis väga hea ja hooliv suhtumine paki kohale toimetamisega. Kindlasti kasutan teie armast poekest veel.

Annely: Jäin väga rahule, tooteid on lihtne leida. Kaup toodi ukse taha lubatud aja jooksul. Meeldiv näha, et asjaga tegelevad inimesed, kellel endal samuti lemmikloomad. Kaubavalik on normaalne ja koerasööki on e-poest odavam osta kui supermarketi loomapoest. Otsisin netist ühte kindlat koerasööki ja ainuke koht, kus seda leidsin oli koer.ee. Soovitan poodi kindlasti ka oma sõbrale.

Aire: Väga hea kaubavalik - tõesti hoolikalt valitud kvaliteetsed ja vajalikud tooted! Kõik vajalik on olemas ja valiku tegemine seetõttu lihtne. Ostmine on mugav, teie suhtumine klienti hooliv ja asjatundlik! Aitähh!

Rene: Soovin öelda vaid üht - supersuhtumine ja superteenindus. Loomulikult jäin ka kaubaga väga rahule! Kindel püsiklient!! :)

Liisa: Tahan tänada teie meeskonda vastutulelikkuse, ja abi eest! Ei suuda siiani uskuda, et tellitud toit jõudis kohale 4 tunniga! Aitäh!

Ivar: Meeldiv ostukogemus, professionaalne suhtumine ja nõuanded!

Kristiina: Väga kiire ja meeldiv teenindus. Soovitan sõpradele ja tuttavatele!

Helena: Kõik igati positiivne! :)

Birgit: Olen väga rahul! Tellin ka edaspidi teie e-poest.

Ene: Tere. Soovin anda tagasisidet. Tellisin siit koeratoitu kuna teil on väga head hinnad. Olen väga rahul ja tellin ka edaspidi!

Tiina: Usaldusväärne pood, tore kaubavalik!

Marika: Väga hea toiduvalik! Asjalikud soovitused ja nõuanded!

Kairi: Olen rahul ja liigutatud, hindan väga, et teete asja südamega. Kindlasti soovitan oma sõpradele koer.ee poodi ja jään püsikliendiks.

Liisa: Meeldib teie hooliv suhtumine klientidesse ja nende koertesse ja asjalikud nõuanded. Leidsin meie murele lahenduse. Väga soe ja armas koht!

Külli: Väga hea kaubavalik, leidsin vajaliku toote lihtsalt. Klienditeenindusele kiitus!

Hanna: Tahtsin tänada koer.ee e-poodi! Kutsale meeldib pesa väga, kuna kõik mänguasjad ja tekid mahuvad veel talle kõrvale ka !! :-)

Rita: Tänud veelkord näituserihma eest. Näitusel läks superhästi!!!

Mariann: Olen Teie abivalmiduse ja kiire reaktsiooni eest väga tänulik, kaup jõudis minuni umbes tund aega tagasi ja oleme Timmuga väga õnnelikud. Julgen kindlasti koer.ee-d tulevikus kahe käega sõpradele soovitada!

Mari: Tellimus täidetakse alati ülikiirelt ja täpselt. Olen senini tellitud toodetega väga rahule jäänud ja pakis väike üllatus on kui kirss tordil. :)

 
koer.ee 2011