Kuidas osta?

1.  Vali välja oma koerale meelepärased kaubad ning lisa need ostukorvi, seejärel täida vajalikud lahtrid tellija ja kauba saaja andmetega. Kui tellija eest maksab keegi teine, siis palume märkida maksekorralduse selgitusse kauba tellija nimi.

2. Peale tellimuse vormistamist saadame Sinu e-mailile kinnituse tellimuse kohta ja arve. (Kui e-mail ei ole jõudnud Sinuni hiljemalt tunni aja jooksul, kontrolli igaks juhuks oma rämpsposti kausta - osad automaatselt saadetud kirjad võivad suunduda  sinna). Maksta saab ka kasutades Paypali. Tellimus läheb töösse kohe peale makse laekumist. 

3.  Kui tellimuse maksumus ületab 90 € toome kauba Eesti piires tasuta kohale! Minimaalne tellimuse summa puudub.

- Alla 90 € tellimuse korral lisandub tellimuse hinnale saatmiskulu.

Itella Smartpost pakiautomaat - hind olenevalt paki suurusest 3.99 - 6.99 €
NB! Maksimaalsed paki mõõtmed on: 60 x 36 x 60 cm ja kaal 25 kg, suuremad pakid toimetatakse kohale kulleriga. Pakiautomaatide asukohad leiad siit.

Kuller  - hind 9.99 €.  Kulleri võib tellida endale koju või töökohta. Kuller helistab ette ning lepib kokku sobiva kättetoimetamise päeva ning kellaaja, kauba saamise päeval palume hoida telefon enda läheduses ja sisselülitatuna.

4. Anname parima, et tooted jõuaksid Sinuni võimalikult kiiresti. Laos olevad tooted jõuavad kliendini üldjuhul 2-5 tööpäeva jooksul (alates arve tasumise päevast). Tellimisel olevate toodete puhul on tarneaeg märgitud toote tutvustuse lehel, osade kaupade puhul täpsustame toote saadavust ja tarneaega.

Koer.ee pood ei vastuta kulleri vm transpordifirma poolt tekitatud viivituse eest, kui kaup on juba meie poolt neile edastatud. Mitme kauba tellimisel sõltub kohaletoimetamise aeg kõige pikaajalisema kohaletoimetamisajaga kaubast.

 - E-poest ostetud kaupa on võimalik tagastada 14 päeva jooksul alates tellitud kauba väljastamise päevast. Tagastatav toode peab olema kasutamata ning rikkumata originaalpakendis. Kauba tagastamine toimub kliendi kulul ja sel puhul esialgset transporditasu ei hüvitata (välja arvatud juhul kui tagastatud kaup ei vasta tellitule).

Tagastada ei saa kaupa, mis on valmistatud tellija isiklikke vajadusi arvestades (nt mõõtude järgi valmistatud tooted, enamasti kaelarihmad, personaliseeritud kingitused jne). Tagastamisele ei kuulu saatekulu, mille ostja tasus tellimuse esitamisel. Tagastatud kauba eest kanname raha tagasi 7 tööpäeva jooksul pärast kauba tagasijõudmist. 

- Sinu isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot ja töödeldakse kooskõlas isikuandmete kaitse seadusega, me ei avalda isikuandmeid kolmandale osapoolele (v.a kullerile transporditeenuse osutamiseks vajalik info).

Aitame Sind meelsasti, kui on küsimusi, ettepanekuid, helista julgelt: + 372 56220010

Aitäh, et külastasid meie e-poodi!

koer.ee 2011