Sissetõmmatav lintjalutusrihm keskmist ja suurt kasvu koerale, pikkus 5 m

Sissetõmmatav lintjalutusrihm keskmist ja suurt kasvu koerale, pikkus 5 m
Mudel: ULV150
Saadavus: Saadaval
Hind: 39.00 €
Maksudeta: 39.00 €
   - VÕI -   

Sissetõmmatav Felxi lintjalutusrihm keskmist kasvu koerale kaaluga max. 50 kg.

- kui koer on väga äkilise temperamendiga või pole teda õpetatud rahulikult kõrval käima ning koer tirib pidevalt, siis võiks Flexi rihma kasutamist vältida
- Flexi rihm ei sobi kutsikale esimeseks jalutusrihmaks, sest selle rihmaga ei õpi kutsikas omanikku jälgima ja tunnetama ning võib harjuda tirima. 
-  Pakendil märgitud piirkaal arvestab ainult koera kaalu. Õige rihma valikul on peamiseks teguriks koera iseloom.
- Kui koer on väga äkilise temperamendiga või pole teda õpetatud rahulikult kõrval käima ning koer tirib pidevalt, siis tuleks Flexi rihma kasutamist kas vältida või kasutada suurema kaaluga koera jaoks mõeldud rihma.
- Flexi rihma kasutades ei tohi lasta koertel omavahel mängida, sest 5–8meetrine rihm võib keerduda ümber kaela ja jalgade ning põhjustada loomale vigastusi
- Omanik peab arvestama koera võimalikku reageeringut eri olukordades. Ohutuse tagamiseks soovitame koera hoida enda kõrval, kui mingid ohud võivad esile kerkida.
- Ärge laske nööril või lindil kunagi hooga lõpuni välja joosta, eriti suurte koerte puhul – see võib lõhkuda rulliku vedrumehhanismi. Te õpite üsna kiiresti hindama oma flexi-rihma pikkust, ning alustage väikest pidurdamist meeter enne rihma lõppemist. Sellega kaasnev iseloomulik hääl saab ka koerale kiiresti tuttavaks ning ta võtab järsu tõmbe vältimiseks hoo maha.
- Ärge kunagi jätke Flexi rihmaga koera omapäi.
- Kui lint saab märjaks, tõmmake see täies pikkuses välja, lukustage ja laske täielikult kuivada.
- Flexi ei tohiks olla koera ainuke jalutusrihm. Arsti juures käimiseks, bussisõiduks, jalutuskäikudeks kohtades, kus koer peab käima ainult kõrval, soovitan siiski klassikalist 1,5-meetrist jalutusrihma. Selle abil on koer paremini kontrollitav. Kui koeraga on võimalik käia jalutamas kohtades, kus teda saab lasta vabaks (koerteaiad, lubatud rannaalad ja niidud), piisabki vaid lühikesest rihmast.

Lisa oma arvamus

Nimi:


Kommentaar: Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Hinne: Halb            Hea

Sisesta pildil nähtav kontrollkood:koer.ee 2011