Petsafe raadiopiire suurele koerale

Petsafe raadiopiire suurele koerale
Mudel: RP004
Preemiapunktid: 25
Saadavus: Saadaval
Hind: 289.00 €
Maksudeta: 289.00 €
   - VÕI -   

Süsteem koosneb raadiosaatjaga ühendatud piiravast juhtmest ning koera kaelarihmale kinnitatud vastuvõtjast. Piiratava ala kontuuri pikkus võib olla kuni 1200m

Koerale lubatud liikumisala eraldatakse piirava juhtmega. Lisaks väliskontuurile võib piirata ka ala sees paiknevaid peenraid, ilupõõsaid, basseine või muid koerale keelatud piirkondi.

Piirav juhe süvistatakse mõne sentimeeri sügavusele pinnasesse või kinnitatakse olemaolevale piirdeaiale. Juhe moodustab kinnise kontuuri ning selle otsad ühendatakse raadiosaatjaga, mis tekitab ümber juhtme väikese võimsusega madalasagedusliku raadiosignaali.

Kaelarihmale kinnitatud tilluke vastuvõtja reageerib juhet ümbritsevale raadioväljale. Koera lähenedes lubatud liikumisala servale (0,5...5m juhtmest) hakkab vastuvõtja andma piiksuvat helisignaali. Koer õpib kiiresti sellele reageerima ja pöördub tagasi lubatud liikumisalasse.

Juhul, kui koer siiski väldib hoiatussignaali (tavaliselt mõned korrad koolituse alguses), saab ta kaelarihmalt korrektsiooniimpulsi. Impulss on koerale ebameeldiv ning ta püüab seda edaspidi vältida. Enamik koeri õpivad oma piire tunnistama nädala jooksul.

Petsafe suure koera raadiopiire

- Mõeldud suurtele või halvasti alluvatele koertele
- Kuni 1200m pikkusele kontuurile


Sisaldab:
- Saatjat
- vastuvõtjaga kaelarihma (PIG19-10763)
- 150 meetrit juhet
- 50 märklippu
- patareid kaelarihma sisse
- Eestikeelset kasutusjuhendit

Lisa oma arvamus

Nimi:


Kommentaar: Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Hinne: Halb            Hea

Sisesta pildil nähtav kontrollkood:koer.ee 2011