Kasulikud kontaktid
Tartu Saksa Lambakoerte Klubi URAN

Tartu Saksa Lambakoerte Klubi URAN

Tartu Saksa Lambakoerte Klubi URAN

Aadress: Riia 26 Tartu
Telefon: +372 53 466 725
See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
Koduleht

Tartu Saksa Lambakoerte Klubi URAN on asutatud 1994. aastal. Klubi eesmärgiks on piirkonnas koerapidamiskultuuri edendamine ja koeraspordi ning harrastuste tutvustamine. Selleks korraldame erinevaid võistlusi, eksameid, treeninguid, loenguid ja muid vahvaid koertega seotud üritusi. Meie klubi liikmed harrastavad oma koertega kuulekust, sõnakuulelikkust, agilityt, jälge, päästet jne.

Klubi jagab meelsasti infot ja toetab igakülgselt koeraharrastustega seotud küsimustes ning klubiliikmena on hea võimalus ammutada infot meie paljude kogenud koeraomanikest liikmete käest. Meie kogenud koolitajate käe all on võimalus saada kas baaskoolitus kuulekuses värsketele kutsikaomanikele või ka edasijõudnute kuulekuskoolitus koeraomanikele, kellel soov tõsisemalt oma koeraga võistlema hakata või eksamid sooritada mõnel koeraspordialal. Hetkel klubi treeneritel põhirõhk kuulekuskoolitusel ja põllujäljel, kuid tulevikuplaanides on juurde tuua ka muid põnevaid alasid.


  

Kommenteerida saavad ainult registreerinud kasutajad.