Mine allaLehekülg: 1
TEEMA: 7 kuune kutsikas ei söö enam midagi!!
#6312
GuapaMorena
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 2
Offline Profiil

11 aastat, 9 kuud tagasi
Pöördun nüüd foorumisse suure murega kuna meie kodus ei suuda enam midagi välja mõelda. Meil on 7 kuune rotveileri-malamuudi segu kutsikas, ta on meil olnud sünnist saati,sest ta ema suri. Varem pole temaga probleeme olnud, aga viimased umbes 3 nädalat ta enam ei söö. Ta on praegu juba päris suurt kasvu,(turjakõrgus 55cm) ja varem sõi päris palju ja korralikult. Ta sõi nii konserve,krõbinaid,kui ka meie keedetud lihaga putru. Ja nüüd ta keeldub kõigest. Mõtlesime ,et ehk ta tüdines putrudest ära ja proovisime viimased nädal aega jälle konserviga. Panime hommikul selle 1,2kg konservipurgi ette ja sellegi sai ta söödud alles ööseks või isegi hommikuks. Oleme proovinud väga erinevaid konserve ja kõigiga sama lugu. Muidu on ta sama elurõõmus ja aktiivne nagu tavaliselt, jookseb,mängib,teeb trikke- haigena ta ei tundu. Aga tänu mitte söömisele jääb ta järjest kõhnemaks,seda on lihtsalt kohutav vaadata.
Palun Aidake !
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#6331
koeruke
Karma: 16
Aktiivne koeraja
Postitusi: 221
Offline Profiil

11 aastat, 8 kuud tagasi
Vahest ta selle aja peale on juba sööma hakanud, aga kui ei ole, tasuks äkki teha mingid terviseuuringud.
Teiseks tasuks enam- vähem selgeks teha need toidukogused, mida taolisel koeral tegelikult vaja on. Kodutoidu puhul on seda üsna raske hinnata, aga kuivtoidu pakkidel on enamasti soovituslikud kogused kirjas, toortoidu puhul oli mingi protsent kehakaalust, 2 v. 3 %, täpselt ei mäleta, tasub täpsustada.. 1,2 kg konservi ühe toidukorra ajal on minu arust küll liiga palju, kui koerale kogu aeg sellised portsud ette antakse, siis näitab ainult koera tarkust, et ta (oma tervise huvides) toidust loobub.
Koera toites soovitatakse toitu mitte liiga kauaks ette jätta, vaid, kui mingi aja jooksul ei ole seda söödud, siis eest ära võtta. Liigset stressiallikat normaalse, terve koera puhul ei tasuks toitmisest endale teha, natuke paastumist ei tee koerale midagi halba.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#6337
Charles
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 1
Offline Profiil

11 aastat, 8 kuud tagasi
Apteegist saab osta konserve, mida vägisi sisse sööta, väikestes kogustes kasvõi. annab palju-palju vajalikke ained. Looomaarstiga tuleks rääkida sellest. Toidust ei tüdine koer ära, võib rahumeeli terve elu sama sööki süüa. Loodan et saate ta kenasti sööma, või ehk olete juba saanud.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
Mine ülesLehekülg: 1