Mine allaLehekülg: 1
TEEMA: Vene Toy loid ja jõuetu
#7470
Kwanita
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 1
Offline Profiil

8 aastat tagasi
Tere,

Palun aidake, kellel on see tõug tuttav. Minul see loomake vaid 2 kuud. Loom ise 5-aastane. Muidu hästi energiline, rõõmsameelne. Võib mängida palliga 4h jutti, kuid viimased päevad täiesti loid, väriseb, jalutada ei jaksa - istub või lamab maha.... Nina on iseenesest külm ja niiske.
See algas pühapäeval - hommikul sõi korralikult, käisime jalutamas tänaval - rahvarohkes kohas (tavaliselt jalutame pargis). Jalutasime ca 2h. Vahepeal pakkusin talle juua - võttis vaid paar sõõmu. Kui koju tulime, siis magas. Õhtul sõi küpsetatud kanaliha (ilma ilma kondita - vaid kõhred olid sisse jäetud), kuid see kana oli marinaadis - inimeste jaoks tehutd - äkki liiga soolane vms? (sibul, küüslauk, ketshup, sool). Sõi hea isuga terve koiva jagu liha ära. Õhtuti tavaliselt ronib minu voodisse, kuid too õhtu jäi üksi diivanile. Terve esmaspäeva (eile) loom magas ja värises. Väljas käisime hommikul ja õhtul - siis kenasti pissis-kakas. Kõht tundub, et on korras.
Täna hommikul õues käies ei jaksanud ta enam trepist alla tulla. Jalutuskäigu jooksul 2x istus, lamas maha.... Söönud täna ei ole. Jooma ta ikka saan.
Viimased nädalad olen talle lisanud toidule kalaõli (hommikul õhtul 1tl) ning vitamiini Sanal Dog Premium (2tk päevas - nagu juhisel on väikse koera doos). Loom sööb konserve (Vom Feinsten) ning Happy Dog (mini) krõbusid, aeg ajalt ka praetud hakkliha (vähese soolaga) ning keedetud kana, maksa.
Olen väga murelik ega oska praegu kohe midagi teha.... Peaks arstile pöörduma või jälgima-ootama, ehk läheb ise üle? Täna siis on 2-ne päev, kui ta selline loid.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#7471
Aireta
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 2
Offline Profiil

8 aastat tagasi
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
Mine ülesLehekülg: 1