Mine allaLehekülg: 1
TEEMA: Esimene jooksuaeg
#4298
saksakoer
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 1
Offline Profiil

14 aastat, 1 Kuu tagasi
Tere,
Mu saksa lambakoeral on juba üle nädala nn.päevad ja üritame teda teistest koertest eemale hoida aga kaua? Tean, et jooksuaja pikkus on nii erinev, võib kesta mitu nädalat aga kuidas saab aru, et jooksuaeg on läbi?
Viimane muutmine: 22.06.2011 14:46 Lisas koer.ee.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#4299
koer.ee
Karma: 14
Moderaator
Postitusi: 277
Offline Profiil

14 aastat, 1 Kuu tagasi
Keskeltläbi kestab jooksukas ca 3 nädalat. Aru on saada nii, et isased ei tunne enam huvi, käitumine muutub ja koer pole tagantpoolt enam paistes, ka vereeritus on lõppenud.
Üldjuhul kõige ohtlikum aeg on 2 nädal, nii et paar nädalat veel kannatust.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#4300
metsavaht
Karma: 1
Koeraja
Postitusi: 6
Offline Profiil

14 aastat, 1 Kuu tagasi
Jooksuajal muutub emase koera käitumine tõepoolest, kui esimene nädal on isegi veritsus suurem, siis teisel nädalal kõnnib emane koer, saba püsti, et isane ometi ta leiaks ja oma asja ajaks . Hormoonid möllavad ja muudavad koera käitumist. Kuulekus võib väheneda ja söögiisu kas suureneda või vähendeda. Siis jalutama ainult rihma otsas. Ja kui on teada, et teisi, ma mõtlen isaseid koeri läheduses, siis välja mõelda kuidas noid eemal hoida.

Kestab see jooksuaeg jah tõesti vähemalt 3 nädalat tõesti. Kui enam eritust ei ole ja enam samaalust ei paku siis ongi läbi, kuid kindlasti ei tohiks jooksuaja perioodil minna avalikku parki jalutama vmt. Isased koerad muutuvad hulluks. Ka need, kes juba 10 aastased nagu meie poolpime naabrikoer, kes läbi metsa tuleb 3 km kauguselt lõhna peale...

Meil kolm emast koera. Tean, mida see jooksuaeg tähendab, kuid
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
Mine ülesLehekülg: 1