Koplis avatakse koerte jalutusväljak
31. juulil kell 11 avatakse koerte jalutusväljak Põhja-Tallinnas aadressil Karjamaa 10. Avamisele on oodatud kõik kohalikud koeraomanikud ja külalised Nõmme Loodusmajast, teatas Raepress.

Koerte jalutusväljakul saavad piirkonna koeraomanikud võimaluse koerte treenimiseks ja jalutamiseks ilma, et see segaks kaaslinlasi.
«Homme avatav koerte jalutus- ja treeningväljak on Tallinnas juba kaheteistkümnes, kuid vajadus taoliste rajatiste vastu kasvab pidevalt ning võimaluste piires jätkab linn ka edaspidi investeerimist koerte jalutusväljakute rajamisse,» ütles abilinnapea Deniss Boroditš.

Väljaku avamisüritusel osalevad spetsialistid, kes räägivad koerte tervislikust toitmisest, hooldamisest ja näitavad kuidas koeri harjutusväljakul treenida. Avamisele ja harjutusväljaku testimisele on oodatud ka kõik piirkonna koeraomanikud ning parimaid avamisel osalevaid neljajalgseid premeeritakse närimiskondiga. Jalutusväljak on jaotatud kahte aiaga piiratud ossa, mis võimaldab suured ja väikesed koerad üksteisest lahus hoida.

Tagasi

Kommentaarid 

 
0 #2 beatrice my brand 2009-08-11 21:57
lahe! Äkki saan seda jalutus platsi vaatama minna!!:D
 
 
0 #1 KoeraomanikTartust 2009-08-03 22:11
Tere,miks Tallinnasse on niipalju jalutusplatse tehtud? Tartu on ka suhteliselt suur linn, võiks siia kah kasvõi ühegi teha, ma arvan, et tartlased oleksid väga õnnelikud selle üle :-)
 

Kommenteerida saavad ainult registreerinud kasutajad.