Maarja-Liis Ilus hakkab teles lemmikloomadele kodu otsimaVeel sel kevadel jõuab TV3 ekraanile uus ja südamlik saatesari "Otsin uut kodu", kus Maarja-Liis Ilus annab endast parima, et leida uus kodu lemmikloomadele, kellest nende omanikud on sunnitud loobuma, vahendab Õhtuleht.
Loobumine lemmikloomast, oma pereliikmest, on väga raske, kuid mõnikord juhtub, et inimestel pole teist võimalust; põhjuseid on mitmeid - uus ja lemmikloomale sobimatu kodu, allergia, väikesed lapsed, välismaale kolimine, lahutus või midagi hoopis muud.

Just Maarja-Liis Ilus on see, kes annab endast parima, et telesarja abil lemmikloomale võimalikult hea ja sobiv uus kodu leida. Lõpliku otsuse langetab loomulikult looma omanik, kellele on abiks videolint oma lemmiku ja peremehekandidaatide kohtumistest, loomaspetsialistide professionaalsed hinnangud ning saatejuhi soovitused.

Kõiki, kes on sunnitud lemmikloomast loobuma ning sooviksid talle telesarja abil uut kodu leida, palutakse täita ankeet TV3 kodulehel: http://www.tv3.ee/
Tagasi

Kommentaarid 

 
0 #4 .... 2010-06-25 13:53
Minu meelest on nõme, et enamus loomi selles saates antakse nii kergekäeliselt ära, et oli tore aga enam ei taha ja ei viitsi. nagu näiteks see 10aastane koer. kas tõesti on raske oma koera eest hoolitseda veel mõned aastad. tema on ju ennast hästi teeninud. mulle lihtsalt ei mahu pähe...
 
 
0 #3 adeele 2010-05-20 16:29
Eks ta ole ju sisse ostetud asi,nagu need kõik .Maarja-Liis on ju tubli ja asjalik tüdruk,küll ta teeb asja ilusasti ära.
 
 
0 #2 nöpsu. 2010-05-02 20:03
Minu arust ka, võibolla on nii, et kui kedagi pole, kelle kodust saaks võtta, siis hakatakse varjupaigast võtma? :D Muidu kellele neid pakkuma hakatakse ja kuidas? Lihtsalt mingi tänaval, et tere, meil on pakkuda loom ja ei tea, milline inimene ta üldse on jne. Kahtlane, millegist ei räägita.
 
 
0 #1 krissu1234 2010-04-28 00:58
Hmm ei saagi nagu aru,sky plusis rääkis , et alguses on nii :sinna lähevad inimesed kes oma loomast lahti tahavad saada ja siis Maarja otsib neile kodu . Aga võiks või no peaks ju olema nii , et võtab loomavarjupaiga st looma ja siis üritab talle kodu otsida!
 

Kommenteerida saavad ainult registreerinud kasutajad.