Mees võitles haiga, et päästa oma koerKui palju sina oma koera armastad? Kas piisavalt, et hüpata ookeani ja võidelda haikalaga, et päästa oma lemmik? Arvatavasti mitte. Üks mees Floridast aga tõestas oma armastust koera vastu toimides just niiviisi.

Rat terjer (Rat Terrier) nimega Jake oli just rahulikult ujumas kui pooleteise-meetrine hai talle lähenes ja ta oma lõugade vahele haaras. Koera peremees Greg LeNoir surus aga oma käed rusikasse ning hüppas kaljunukilt otse haile peale.

Mees võitles haiga, et päästa oma koer "Ma ei suutnud seda lihtsalt pealt vaadata ja võttes kokku kogu oma jõu, hüppasin vette," ütles 53 aastane Greg. "Ma lõin haid vastu kaela. Tunne oli, nagu oleksin löönud vastu tsemendist seina."

Ujumine, millele eelneb hüppe kaljult vette, on terjer Jake'l igapäevases päevakavas. Kuid keegi ei osanud oodatagi, et tol õnnetul päeval satub väike terjer hoopis hai lõugade vahele, välja paistmas vaid pea ja kolm jalga. Paljudele ei tuleks pähegi korrata koera peremehe Gregi tegu, kuid ta seletab oma reaktsiooni inimestele, kes teda ei mõista:

"Meil naisega pole lapsi ning Jake'st on saanud nagu meie laps. Kui ma aga nägin teda hai lõugade vahel mõtlesin, et see ei saa olla tema lõpp."

Kui ebatõenäoline see ka pole, said Greg ja Jake elusalt kaldale kui hai oli võitleva peremehe rusikahoopidega eemale peletatud. Pisikese terjer haavad mis ulatuvad rinnalt kuni seljani, vajasid küll operatsiooni, haavatud olid ka tagumised jalad, kuid veterinaaride sõnul on ta jõudsalt paranemas.

Mees võitles haiga, et päästa oma koer
Jake ujumas

Tagasi

Kommentaarid 

 
0 #2 Ka mina 2008-10-12 03:38
Ma oleksin sama teinud, mis siis et ma ujuda ei oska :-)
 
 
0 #1 kätu 2008-10-06 14:31
Mina oleks samuti toiminud. Loodan, et kutsu paraneb ilusti ;-)
 

Kommenteerida saavad ainult registreerinud kasutajad.