Polly sõi ära 1000 magnetit, arvutihiire ja kindad
Austraalias vajas elupäästvat operatsiooni  11 - aastane Blue Heeler Polly , kes oli alla neelanud 1000 magnetit.

Ahne Polly jäi ellu, kuid ta omaniku Cathy Jamesi kinnitusel ei ole see esimene kord, mil loom ebatavaliste asjadega maiustab, vahendab Elu24 The Herald Suni. James märkas, et ta loom on kummaline ja viis Polly arsti juurde.

Loomaarst Glen Hastie tehtud röntgenpilt näitas koera maos suurt, umbes ühe kilogrammi suurust magnetitekämpu.

Cathy Jamesi sõnul oli Polly ta töökohas ühel päeval kaasas, kuid ta jättis looma umbes 20 minutiks üksinda. Trükifirma omanik pidi minema vahepeal hobuseid söötma.

Polly sõi ära 1000 magnetit, arvutihiire ja kindad«Mu laua peal on karp magnetitega. Tagasi tulnud, märkasin, et looma juures on magnetid, paar tükki tõmbasin ta suust välja. Esialgu Pollyl terviseprobleeme ei olnud,» selgitas omanik. Kuid järgmisel päeval koera tervis halvenes.

«Mu koer oli tavapärasest märgatavalt raskem. Pärast seda, kui talle operatsioon tehti, tuli päevavalgele, et lisaks magnetitele oli ta maos ka kruusa,» meenutas James.

Omaniku kinnitusel on ta koer varem alla neelanud näiteks arvutihiire, aiakindad, suure kleeplindirulli ja  paar rulli faksipaberit. Viimase kolme aastaga on James oma koera ravile kulutanud üle 7000 Austraalia dollari. Pollyl on ka artriit ning ta on praktiliselt pime.
Tagasi

Kommentaarid 

 
0 #1 koer.ee 2009-08-31 13:33
Mu eelmine verekoer armastas kivisid alla neelata, täitsa häda oli temaga. Aga õnneks oksendas ta need mõne aja pärast välja:-) Mäletan, et esimene kord oli väga ehmatav.
 

Kommenteerida saavad ainult registreerinud kasutajad.